O spoločnosti SAFECOM Košice s.r.o.

Spoločnosť SAFECOM Košice, s.r.o. je poskytovateľom komplexných služieb ochrany majetku. Čo nás robí odlišnými od iných firiem na trhu bezpečnostných systémov je náš prístup k riešeniu Vašich problémov v danej oblasti. Všetky Vaše požiadavky sú pre nás jedinečné a štandardná odpoveď na ne pre Vás neexistuje. Vaše špecifické podmienky nemôžeme porovnávať s prípadmi v minulosti. Preto je našou prioritou spoznať Vás, spoznať spôsob Vašej práce a umožniť našim obchodným vzťahom zmeniť sa na trvalé partnerstvo. Len takýmto spôsobom si môžeme byť istý, že nami navrhované systémy budú efektívne, spoľahlivé a plne uspokoja Vaše požiadavky nielen teraz, ale aj v ďalekej budúcnosti.

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

Systémy ponúkané spoločnosťou SAFECOM Košice, s.r.o. patria medzi najmodernejšie používané v súčasnom svete. Jednotlivé komponenty týchto systémov vyriešia Vaše problémy vždy najlepšie. Nikdy nebudeme hľadať náhradné riešenie. A ak nedokážeme poskytnúť špecifický komponent z vlastných zdrojov, určite ho získame zo širokej siete overených dodávateľov a našich partnerov na trhu bezpečnostných systémov.

Navyše poskytujeme bezplatnú konzultáciu v oblasti zabezpečenia Vášho majetku a vypracujeme na mieru cenovú ponuku k Vašej spokojnosti.

Ponúkame:

Služby:

SAFECOM Košice, s.r.o.

Exnárova 21
Košice, 040 22
Email: safecom@safecom.sk

HOTLINE

0905 795 488

0905 206 207

NAJ.sk
Copyright © 2007 Safecom Webcreator webdesign